Замовити дзвінок 067-370-50-91

СКЛЯНІ ПЕРЕГОРОДКИ

ОБГОВОРИМО ВАШ ПРОЕКТ?
  1. Головна /
  2. Скляні перегородки
СТИРАЄМО
МЕЖІ ПРОСТОРУ

Скляні перегородки – найпростіший, ефектний та раціональний спосіб змінити інтер'єр та зонувати приміщення. Звукоізоляція досягається завдяки використанню багатошарового скла, якісної фурнітури, ущільнювачів. Особливо високий показник звукоізоляції у каркасних конструкцій із подвійним склінням.

Скляні перегородки використовуються в офісах, банках, магазинах, ресторанах чи кафе, а також у місцях великого скупчення людей – вокзали, аеропорти, торгово-розважальні центри.

Округлі вигини радіусних перегородок здатні повністю змінити дизайн приміщення, створивши атмосферу вишуканості, тепла і затишку.

Мінімізація прямих кутів надає приміщенню візуального обсягу.

Скляні перегородки

Цільноскляні перегородки дозволяють отримати максимальне висвітлення простору.

Безрамні скляні перегородки - візуально повітряні споруди, скло яких заповнює весь простір від підлоги до стелі.

Скляні перегородки

Скляні перегородки з імпостами виглядають стильно та модно, ідеально поєднуються з LOFT стилем.

Це скляні конструкції, що складаються з кількох скляних площин та перемичок між ними (імпостів). Французькі перегородки - так називають ще такий тип перегородок.

Скляні перегородки

Варто згадати про різні варіанти прикраси скла:

- прозоре;
- матове (світлопропускна здатність нижче, ніж у прозорого скла, але в той же час конструкція ефективно приховує від очей все, що за склом); - тоноване в масі (скло залишається прозорим, але набуває відтінку: коричневий, зелений, синій та ін.); - декороване скло (на скло може наноситися будь-який малюнок).

Скляні перегородки

Особливо зручними для скляних перегородок є маятникові двері. З ними не доводиться морочитися з приводу того, як відчиняються двері, на себе чи від себе — вони відкриваються в обидва боки та повертаються у вихідне положення доводчиком.

До плюсів маятникових дверей можна віднести те, що вони передбачають використання великих важких полотен, а також їх можна встановити там, де використання петель неможливе.

Скляні перегородки
ВІЗУАЛЬНО ЗБІЛЬШУЄМО ПРОСТІР, ПІДКРЕСЛЮЄМО ДІЗАЙН
І ПІДВИЩУЄМО ПРИРОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ ПРИМІЩЕНЬ.
ВІЗУАЛЬНО ЗБІЛЬШУЄМО ПРОСТІР, ПІДКРЕСЛЮЄМО ДІЗАЙН  <br> І ПІДВИЩУЄМО ПРИРОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ ПРИМІЩЕНЬ.