Замовити дзвінок 067-370-50-91

ФАСАДНІ СИСТЕМИ СКЛІННЯ

ОБГОВОРИМО ВАШ ПРОЕКТ?
  1. Головна /
  2. Фасадні системи скління
ЕСТЕТИКА
АРХІТЕКТУРИ

Фасадне скління – популярна тенденція у будівництві, що дозволяє створювати справжні архітектурні шедеври. Легке скло візуально робить навіть великі будівлі не такими важкими. Системи фасадного скління популярні як у великих забудовників, які будують хмарочоси та офісні будівлі, так і у власників квартир або котеджів, які бажають склити будинок.

Скління вітражів та фасадів будівель алюмінієвим профілем, незважаючи на візуальну невагомість конструкцій, гарантовано надійне, довговічне, відрізняється високими параметрами теплозбереження та стійкістю до вітрових та механічних навантажень, покращує житлову та робочу атмосферу в будівлі.

Структурні системи скління – це візуально суцільні масиви скла, алюмінієві стійки внутрішньої частини скління приховані від очей за тонованим або дзеркальним архітектурним склом. Зовні видно лише невеликий проміжок між скляними блоками.

Відмінність між структурним та напівструктурним склінням у способі кріплення склопакетів, у першому випадку використовується спеціальний герметик, у другому – горизонтальна або вертикальна притискна планка, яка видно зовні.

Фасадні системи скління

Стійково-ригельна система скління фасадів - найпоширеніша з усіх видів. Завдяки різноманітності модифікацій профілів, ригельне скління може бути встановлене практично в будь-якій будівлі.

Стійково-ригельна система є послідовністю вертикальних стійок, на які кріпляться горизонтальні ригелі - це несуча частина конструкції. Склопакети фіксуються притискними планками, які зовні закриваються накладками.

Фасадні системи скління

Спайдерне (планарне) скління – найбільш респектабельне фасадне рішення завдяки унікальному естетичному вигляду.

Рами в склінні спайдера не використовуються, склопакети кріпляться до несучої конструкції за допомогою спайдерів - спеціальних кронштейнів.

Спайдерна технологія дозволяє склити складні за формою поверхні - конусні та куполоподібні покрівлі, підвіски та круглі елементи.

Фасадні системи скління

Фасадне склінне може включати в себе системи, що відкриваються.

Вікна можна відкривати так, як це задумано архітектором: усередину чи назовні, вручну або автоматично.

Фасадні системи скління

Вентиляційні стулки ідеально підходять для комбінації з великими нерухомими елементами фасадного скління. Окрім того, архітектурні акценти можна розставити, індивідуально розфарбувавши непрозору поверхню.

Вентиляційні фасадні стулки являють собою блоки, що відкриваються, виконані у вигляді непрозорих поворотних стулок. Поворотні панелі можуть бути спроектовані на всю висоту приміщення для швидкої вентиляції приміщення.

Фасадні системи скління
ЕФЕКТНА ТРЕНДОВА ТЕНДЕНЦІЯ СКЛІННЯ ФАСАДІВ
ЕФЕКТНА ТРЕНДОВА ТЕНДЕНЦІЯ СКЛІННЯ ФАСАДІВ

Скління фасадів

Фасадне скління стало популярним рішенням у сучасному будівництві. Ця технологія відкриває безліч елементів для можливого архітектурного дизайну та надає елегантності будівлі. Скло, як будівельний матеріал, не тільки надає будівлі сучасний вигляд, але й вирішує численні завдання, пов'язані з енергоефективністю, освітленням і звукоізоляцією. Фасадні системи та скляні конструкції дозволяють архітекторам і дизайнерам виявляти свою креативність та впроваджувати інноваційні ідеї.

Переваги скляних фасадів

Типи фасадних систем скління

Проєктування та виконання робіт

Проектування та скління фасадів вимагає комплексного підходу. Спеціалісти повинні отримати не лише архітектурні вимоги, але й функціональні властивості, енергоефективність та безпеку. Процес скління фасадів включає в себе такі критерії:

Виконання робіт вимагає високої кваліфікації та досвіду. Команда фахівців повинна виконувати всі аспекти, починаючи від підготовки основи та закінчуючи монтажем скла та системи кріплення.

Переваги скляних фасадів від Alumsizam

Alumsizam є провідним постачальником фасадних систем та послуг у сфері фасадного скління. Ми пропонуємо алюмінієві системи для фасадного скління, що відповідають найвищим стандартам якості та надійності.

Наші переваги:

Фасадне скління від Alumsizam - це гарантія якості та надійності. Зверніться до нас для отримання консультації та реалізації вашого проекту фасаду з використанням скляних стін. Наша команда професіоналів готова втілити ваші ідеї в реальність: віконні двері та системи, сучасне скління заміських будинків. Ми працюємо по Дніпру, та з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя.

Завдяки скляним фасадам, ваша будівля буде сучасною та енергоефективною, а ви отримаєте якісну продукцію та послуги від Alumsizam. Не вагайтеся зв'язуватися з нами для отримання детальної інформації та запиту на розрахунок вартості вашого проекту. Ми завжди раді співпраці!