Замовити дзвінок 067-370-50-91

АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА ТА ДВЕРІ
ВХІДНІ ГРУПИ

ОБГОВОРИМО ВАШ ПРОЕКТ?
  1. Головна /
  2. Вікна та двері
ОБ'ЄДНУЄМО ДИЗАЙН,
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
ТА ЕСТЕТИКУ
Алюмінієві вікна та двері відмінно підходять для реалізації найскладніших архітектурних та дизайнерських рішень. Пластичність і гнучкість матеріалу дозволяють виготовляти конструкції великих розмірів будь-якої форми. Витончені профілі, прихована фурнітура, елегантний дизайн ручок пропонують різноманітні можливості для створення гармонійного зовнішнього вигляду.
СЕКРЕТ ДОВЕРШЕННОСТІ - БЕЗПЕКА

Алюмінієвий профіль забезпечує посилену міцність конструкцій та здатен утримувати склопакети будь-якого типу і розміру.

Алюмінієві системи абсолютно нешкідливі для людини і навколишнього середовища. Алюміній стійкій до горіння. Більше того, під впливом високих температур відсутнє виділення шкідливих речовин в атмосферу.

ДЕСЯТКИ РОКІВ НАСОЛОДЖЕННЯ

Практично необмежена довговічність алюмінієвих профілів – мінімальний термін понад 50 років, оскільки сам собою алюміній не зношується.

Алюмінієві системи несприйнятливі до хімічних сполук, присутніх в атмосфері, та побутової хімії, тому вони ще й легкі у догляді. Алюмінієві вікна та двері стійкі до корозії, впливу вологи, УФ та температурних перепадів.

 

ВХІДНА ГРУПА
ВІЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ
ВІЗИТНОЇ КАРТКИ БУДІВЛІ

Алюмінієві системи скління для вхідної зони торгових та бізнес центрів представляє такий собі стильний та функціональний портал, який повинен гармонійно вписуватися в архітектуру.

Скління вхідної групи за певного дизайну візуально розширює простір, а автоматизувати роботу конструкції можна за допомогою розсувних, маятникових або радіусних систем, що працюють на автоматиці.

Вікна та двері

Тамбур вхідної групи з алюмінію можуть бути як усередині будівлі, так і цілком самостійною конструкцією, яка розташована поруч. Крім того, вуличні алюмінієві тамбури можуть бути з прозорим дахом зі скла, це дозволяє заощаджувати електроенергію у світлий денний час.

Доречі, тамбур між дверима забезпечує зберігає тепло і допомагає підтримувати чистоту, тому що основний вуличний бруд залишається тут.

Вікна та двері
БЕЗМЕЖНІСТЬ ВАРІАНТІВ ДИЗАЙНУ ВІКОН ТА ДВЕРЕЙ
ДОЗВОЛЯЄ НАДАТИ БУДІВЛІ НЕПОВТОРНОГО СТИЛЮ

Алюмінієві вікна та двері: надійний вибір для вашого будинку та бізнесу

Алюмінієві вікна та алюмінієві двері стають все більш популярним вибором серед власників будинків, офісних та інших бізнес-приміщень. Їх популярність постійно зростає то, що вони відкривають безліч можливостей для дизайну та підвищують комфорт. Вони можуть бути обладнані різними системами замків та ущільнень, що забезпечує максимальний рівень безпеки та захисту.

Переваги алюмінієвих вікон та дверей

Алюмінієві вікна та алюмінієві двері є високоякісним рішенням саме завдяки своїм характеристикам, що формують їх переваги

Алюміній не піддається ржавінню, гнилі або деформації, тому вікна зберігають свій зовнішній вигляд протягом довгого часу.

Метал алюмінію має низький коефіцієнт теплопровідності, що дозволяє зберігати тепло в приміщенні. Це особливо актуально в холодний період року, коли опалення є необхідним. Алюмінієві вікна допомагають економити енергію та знижують витрати на опалення.

Також алюмінієві вікна мають високу міцність, що забезпечує надійність та безпеку. Вони відповідають всім сучасним стандартам безпеки та мають високі показники стійкості до вторинних впливів.

Вони можуть додати сучасний і елегантний акцент до будь-якого будинку або офісного приміщення. Завдяки широкій палітрі кольорів та дизайнерських варіантів, ви можете знайти алюмінієві вікна, що ідеально впишуться в інтер'єр та екстер'єр будь-якого приміщення.

Вартість алюмінієвих вікон

Як і з будь-яким будівельним рішенням, вікна алюмінієві ціна може варіюватися залежно від розміру, складності конструкції та виробника. Також, вартість може залежати від виду скла, який ви обираєте. Однак, треба зазначити, що алюмінієві вікна вартість обгрунотована, оскільки вони мають довгий термін служби. Двері алюмінієві ціна на які може значно варіюватися також від виробника та його репутації на ринку.

Фасадні алюмінієві вікна ціна на які зазвичай залежить від розмірів, конфігурації, складності дизайну та обраних додаткових опцій, забезпечуюють стильний та функціональний елемент для будь-якої будівлі.

Як обрати алюмінієві вікна?

Для тих, хто планує купити алюмінієві вікна, важливо звернути увагу на ряд факторів.

Вхідні та внутрішні алюмінієві двері

Алюмінієві вхідні двері забезпечують високий рівень безпеки та захисту від зовнішніх впливів. Вхідні алюмінієві двері ціна на які може залежить від обладнання різними системами замків та ущільнень. Особливим попитом двері алюмінієві користуються при будівництві ресторанів, кав'ярень та готелів, бо вхідні алюмінієві двері підкреслюють імідж будівлі. Алюмінієві двері для ресторанів мають сучасний та стильний дизайн. Це дозволяє підібрати алюмінієві двері зовнішні до будь-якого інтер'єру. Алюмінієві фасадні двері - це не тільки символ сучасності та елегантності, алюмінієві міжкімнатні офісні двері є чудовим вибором для офісних приміщень. Алюмінієві двері можуть бути обладнані склом для покращення візуального зв'язку між приміщеннями та забезпечення прозорості.

Алюмінієві розсувні двері стануть відмінним рішенням для приміщень з обмеженим простором, оскільки вони займають мінімальну площу при відкритті. Також використовують розсувні алюмінієві двері для готелів, в якості вхідної групи.

Виробництво алюмінієвих вікон та дверей

Алюмінієві вікна виробництво яких проводиться з використанням передових технологій та інноваційних матеріалів, гарантують найвищу якість, надійність та довговічність своєї конструкції. та має декілька етапів:

  1. Алюмінієві профілі обробляються та вирізуються згідно з заданими розмірами та конструкцією вікна.
  2. Профілі піддаються спеціальному термічному обробленню, що забезпечує міцність та надійність конструкції.
  3. Вікна комплектуються склом та системою ущільнень, які забезпечують термоізоляцію та герметичність.

Замовити алюмінієві вікна та двері у компанії Alumsizam

Експерти компанії Alumsizam допоможуть вам реалізувати ідеальний проект сучасних систем скління для вашого об'єкту.

Ми приділяємо особливу увагу таким послугам, як якісний монтаж алюмінієвих вікон та дверей. Наші висококваліфіковані фахівці забезпечать гарну герметизацію, надійність і стабільну роботу системи, дотримуючись відповідних стандартів та норм.

Ми пропонуємо алюмінієві вікна Дніпрі, алюмінієві розсувні системи, фасадне скління для будинку, скління терас, а також й здійснюємо доставку по всій Україні, включаючи такі міста, як Київ, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя та інші. Незалежно від місця розташування вашого об'єкту, ми готові взяти на себе відповідальність за його втілення з найвищою якістю і професіоналізмом.